Baza Wiedzy Drukuj E-mail

Warto zobaczyć i przeczytać

…czyli różne materiały udostępnione przez projekt CambridgePYTHON i współpracujące z nim organizacje. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z materiałami z cyklów wykładów Akademii Innowacji CambridgePYTHON oraz Nauka i Biznes.

Python Prezentacje

W tym dziale znajdziesz prezentacje, a także filmy m.in. z wykładów i seminariów organizowanych przez projekt CambridgePYTHON, oraz z prestiżowych imprez, takich jak np. Inauguracje I i II edycji konkursu "Wiesz Wymyśl, Wygraj!"

Python Inspiracje

Materiały w tym dziale mają pomóc w zrozumieniu zasad finansowania rozwoju firm typu start-up, pokazać na czym polega komercjalizacja nauki oraz przedstawić ciekawe modele biznesowe.

Python Jak napisać biznesplan

Tu można znaleźć nasze tłumaczenie Elementarza Trwałych Przedsiębiorstw oraz instrukcji Tworzenia Biznesplanu, opracowane przez Sequoia Capital, jeden z bardziej poważanych funduszy venture capital.

..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.