Dr Kamil Kulesza Drukuj E-mail

Dr Kamil Kulesza ukończył University of South Africa w Pretorii (informatyka, matematyka, fizyka teoretyczna), a doktorat z teoretycznej kryptografii obronił w IPPT PAN. Podoktorski staż naukowy (tzw. postdoc) odbył w Departament of Applied Mathematics and Theoretical Physics University of Cambridge. Niezależnie od prowadzonych w tym czasie prac badawczych uzyskał też w Judge Business School, University of Cambridge Certificate of Enterprise (program dotyczył przedsiębiorczości w obszarze high-tech).

Jego zainteresowania naukowe obejmują: informatykę teoretyczną, kryptografię, teorię grafów, matematykę finansową, ekonomikę bezpieczeństwa, oraz zagadnienia komercjalizacji wyników prac badawczych. Dr Kulesza ma również ponad 10 lat doświadczenia w biznesie, konsultingu i zarządzaniu projektami. Obecnie odpowiada za realizację w Polsce projektu wspierania przedsiębiorczości akademickiej CambridgePYTHON, jest również adiunktem w Polskiej Akademii Nauk.

..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.